Autobusová doprava PLANET LINE Vám nabízí své služby již od roku 1999 a od té doby se neustále rozšiřují a stávající zlepšují.

Nabízíme Vám možnost mezinárodní i vnitrostátní autobusové přepravy novými luxusními vozy, především značky Mercedes Benz.
Našimi klienty jsou například sportovní teamy, mezinárodní delegace a zahraniční návštěvy, ale i nároční hoteloví hosti, V.I.P. osobnosti či celé filmové scény.

Můžete využít dalších doplňkových služeb na cesty a to turistické průvodce, tlumočníky, bodyguardy, ale také naplánování vhodné trasy, okružní jízdy a další.

Záleži jen na Vás, kam chcete cestovat, my se postaráme o vše ostatní. Když si od nás necháte naplánovat trasu, předložíme Vám návrhy a Vy můžete volit mezi nejkratšími trasami, vyhlídkovými jízdami a jinými, které Vám navrhneme po upřesnění Vašich potřeb a přání.
Návrhy Vám předloží profesionální řidiči, kteří znají dispozice dané země, trasy a mohou Vám tak doporučit nejlepší trasu, která bude plná zajímavostí dle Vašich zájmů a bude pro Vás šita přesně na míru.


PLANET LINE
Přeprava osob ČR-Evropa
Cestování první třídou