Již od roku 1999 PLANET LINE nabízí svým klientům mezinárodní i vnitrostátní dopravu. V letošním roce jsme pro Vás obnovili a rozšířili náš vozový park nejnovějšími vozy Mercedes Benz.

Všechny naše autobusy jsou v prvotřídním stavu, denně kontrolovány ve vlastním servisu a jsou napojeny na GPS.

Umožňujeme také upravit počet sedadel, abyste na dlouhé cesty měli větší pohodlí. Všechny vozy jsou vybaveny bezpečnostními pasy na každém sedadle, a ty nejnovější i systémem ESP.

Naši řidiči nosí jednotné uniformy a Vás rádi bezpečně zavezou do cíle stylovým autobusem značky Mercedes, který je nadstandardně vybaven.

Náš personál absolvuje pravidelná školení, mluví několika světovými jazyky a disponuje několikaletou profesní praxí

Náš dispečink je klientům k dispozici 24 hod denně po celý rok  v českém i anglickém jazyce a je spojen s mobilními telefony všech našich řidičů.

Výhodou je i poloha naší základny na Praze 10, Černokostelecké ulici, což umožňuje rychle reagovat na přistavení v centru Prahy.

Velmi si zakládáme na dlouhodobé spolupráci a džentlmenském jednání a jsme připraveni Vám maximálně vyjít vstříc.

K dopravním službám Vám můžeme poskytnout tlumočníka, průvodce, bodyguarda, ale i rezervace prohlídek hradů a zámků, ubytování ve všech typech hotelů, rezervace restaurací a jiné služby dle Vašich přání.

Dále nabízíme jednotlivé doplňky jako dětskou autosedačku.

V případě Vašeho zájmu o spolupráci s námi, Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a zašleme foto busů a potvrzení o pojištění.

Velmi rádi uvítáme osobní schůzku.

S přátelským pozdravem za celý tým

PLANET LINE - Cestování první třídou
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava osob