Přeprava osob, PLANET LINE  » Vozový park

Vozový park (seznam našich autobusů)

Travego 17 RHD

Travego 17 RHD

Klimatizace DVD Káva minibar  WC GPS

Kapacita: 59 + 2
Rok výroby: 2015

Vlastníme 3 autobusy typu Mercedes Benz Travego 17 RHD, které poskytují vysoký standard vybavení a komfortní cestování na vnitrostátních i mezinárodních cestách.

Autobusy
jsou zcela nové a Vaše pohodlí zvyšují: dvouzónová klimatizace s individuálním výdechem nad hlavou každého klienta, možnost vůně v klimatizaci, nezávislé rádio nebo sledování filmů na DVD a individuální možnost nastavení topení. Za samozřejmé považujeme možnost občerstvit se v naší kavárně kávou Lavazza nebo v baru nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.


Travego  15 RHD

Travego 15 RHD

Klimatizace DVD Káva minibar  WC GPS

Kapacita: 49 + 2
Rok výroby: 2015

Vlastníme 14 autobusů typu Mercedes Benz Travego 15 RHD, které poskytují vysoký standard vybavení a komfortní cestování na vnitrostátních i mezinárodních cestách.

Autobusy
jsou zcela nové a Vaše pohodlí zvyšují: dvouzónová klimatizace s individuálním výdechem nad hlavou každého klienta, možnost vůně v klimatizaci, nezávislé rádio nebo sledování filmů na DVD a individuální možnost nastavení topení. Za samozřejmé považujeme možnost občerstvit se v naší kavárně kávou Lavazza nebo v baru nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů.
Iliade RTX

Iliade RTX

Klimatizace DVD minibar  WC GPS Lednice

Kapacita: 53 + 2
Rok výroby: 2006

Dalším kvalitním vozem naší nabídky je autobus značky Renault Iliade RTX. Ve vozovém parku máme čtyři tyto vozidla, zakoupené a dovezené z Francie. I v parném létě si užijete cestování, pakliže si vyberete tento vůz. Je vybaven klimatizací, lednicí a minibarem pro osvěžení v horkých letních dnech.

Autobus je rovněž vybaven toaletou s umyvadlem, která Vám poskytne možnost potřebné hygieny.

Cestu Vám zpříjemní možnost sledování filmů nebo vlastních materiálů na DVD.

Bezpečnost jízdy vedle našich profesionálních zkušených řidičů zabezpečí GPS lokalizátor a bezpečnostní pásy, které jsou připravené pro každého cestujícího na vlastním sedadle.


Turquoise

Turquoise

Klimatizace DVD GPS Lednice Mikrofon Ergonomická sedadla

Kapacita: 27 + 2
Rok výroby: 2008

Další z řady bezpečných a komfortních autobusů je Isuzu Turquoise. Vlastníme dva tyto autobusy.

Interiér autobusu byl navržen pro Vaše pohodlí. Nastavení sklonu sedadla je dnes již samozřejmostí, můžete si ale také individuálně nastavit světlo či klimatizaci a přitom sledovat DVD. Cestování je o to příjemnější, využijete-li možnosti občerstvení z lednice.

Bezpečnost jízdy
vedle našich profesionálních zkušených řidičů zabezpečí GPS lokalizátor a bezpečnostní pásy, připravené pro každého cestujícího na vlastním sedadle.
Sprinter 519 Bluetec CDI

Sprinter 519 Bluetec CDI

Klimatizace DVD GPS Velký zavazadlový prostor ABS ASR

Kapacita: 19 + 2
Rok výroby: 2015

Vlastníme čtyři tyto luxusní minibusy s označením Mercedes Benz Sprinter 519 CDI. Jízda těmito vozy Vám zajistí velmi komfortní a bezproblémové cestování. Emisní norma Euro 5 + Euro 6.

Dbáme na Vaši bezpečnost, proto je samozřejmou výbavou i tohoto autobusu GPS a ESP, pro pohodlí pak dvouzonová klimatizace a možnost sledování DVD na LCD obrazovkách. Lednice je rovněž ve výbavě vozu.
Caravelle

Caravelle

Klimatizace GPS Velký zavazadlový prostor ABS ASR Lednice

Kapacita: 7 + 1
Rok výroby: 2007

Dva minivany typu Volkswagen Caravelle, které byly vyrobeny v roce 2010, Vás jistě potěší velkým zavazadlovým prostorem pro cestování s objemnými zavazadly.

Nechybí pohodlné polohovatelné sedačky a možnost individuálního nastavení klimatizace nad každým klientem.CD přehrávač a mikrofon pro průvodce.
Lze vybavit lednicí.